laureaci9 maja odbyło się wręczenie dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wśród uczniów nie mogło zabraknąć naszej silnej reprezentacji: Claudii Babled (laureatki konkursu z j. francuskiego i finalistki z j. polskiego), Łukasza Staszewskiego (laureata z konkursu informatycznego Logia i finalisty z j. angielskiego) i Franka Źrebca (laureata konkursu historycznego). 
Uroczystość składała się z kilku części. Pierwszą z nich była prezentacja dotycząca organizacji konkursów, przedstawienie mulitilaureatów, którzy byli najlepsi w kilku dziedzinach i mulitnauczycieli, którzy opiekowali się największą liczbą laureatów. W tej części odbyła się też internetowa sonda dla uczniów (tu było trochę zamieszania, bo wśród nas tylko jedna osoba miała smartfon..., ale dzięki pomocy życzliwych ludzi udało nam się zagłosować). Po oficjalnych przemówieniach był niezwykły występ orkiestry dętej ze szkoły podstawowej w Łajskach i najsłodszy moment - poczęstunek. Po nim laureaci rozeszli się do sal, gdzie odebrali swoje dyplomy i podziękowania dla rodziców.
Gratulujemy laureatom i ich nauczycielom paniom Dorocie Babled, Marii Bremer, Agnieszce Masnej, Małgorzacie Zielińskiej i panu Michałowi Rączce - Dudek! 
Jesteśmy też bardzo dumni z naszych finalistów, a są nimi:
w konkursie z j. polskiego - Zosia Litwin i w konkursie Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - Janek Marchel.

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo