×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013_14/patronday_sp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013_14/patronday_sp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W tym roku Dzień Patrona w nasej szkole podstawowej miał nietypowy przebieg 016

Uczniowie uświadomili sobie, że nasza szkoła ma już prawie ćwierć wieku, a  15 lat temu, gdy zreformowano szkolnictwo, powstało nasze gimnazjum. 

Do każdej klasy 4-6 przyszedł zaproszony absolwent naszego gimnazjum, czasami nawet dwóch! Wśród zaproszonych gości były panie: prawnik, żeglarka, studentka skandynawistyki, magister iberystyki, stypendystka Rotary Youth Exchange i panowie: ornitolog, inżynier, nauczyciel oraz znawca bezpieczeństwa narodowego. Opowiadali uczniom o swoich latach młodości spędzonych w naszej szkole i gimnazjum. Okazało się, że wydarzeniem, które najmilej wspominają jest biologiczny wyjazd naukowy do Machnacza. 

{gallery}2013_14/patronday_sp/{/gallery}

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo