Piknik szkolny "Warszawa da się lubić"

pic3Tegoroczny piknik szkolny upłynął w porywach zimnego wiatru ale za to w gorącej atmosferze Warszawy dawnej - i nowej. Można było jak zwykle wybierać wśród wielu atrakcji. Tu - kino, tam - budowanie makiet warszawskich budowli. Była sala ze sztuką, loteria, gra w kapsle i zośkę, warsztaty ratownicze z policją i zwiedzanie zabytkowego autobusu. A to wszystko wśród cudownych zapachów z licznych jadłodajni. Można było wybierać pomiedzy grillem (tu niezrównany bigos Pani Sienickiej!) a kawiarenką na dole, gdzie w zasadzie było...wszystko - i na słodko i na słono. Komu było mało, mógł ustawić się w kolejce do waty cukrowej lub popcornu (przed salą kinową).

Na sali gimnastycznej wystąpili Marynarze z Portu Praskiego, balet oraz Gimnazjalny Trup Teatralny ze sztuką "Dom na granicy" według Stanisława Mrożka.