DYREKCJA

Dyrektor Szkoły

Marzanna Rymsza-Leociak

Jestem absolwentką Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od ukończenia studiów pracuję w szkole – przez wiele lat uczyłam polskiego, najpierw w LO im. Tadeusza Reytana, potem w Społecznym LO w Konstancinie. W Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin pracuję od stycznia 2005 roku – jestem dyrektorem, mam też status najmłodszej stażem (w tej szkole...) i najstarszej wiekiem. Wolny czas najchętniej spędzam w domu, z rodziną. Lubię czytać, szczególnie współczesną prozę polską i dzieła Paula Austera, który jest moim ulubionym twórcą, obok Olgi Tokarczuk. Lubię spacery po moim rodzinnym Konstancinie, a w wakacje, jeśli nie spędzam ich nad Bałtykiem, „zaliczam” kolejne galerie i muzea.

Wicedyrektor Szkoły

Barbara Mrzygłód-Labińska

NAUCZYCIELE

Religia

Małgorzata Zielińska

Należę do parafii "Wszystkich Świętych", od lat bliska jest mi duchowość wspólnoty "Ognisko miłości" w Olszy. Choć na co dzień jestem osobą bardzo aktywną lubię teżgosia godzinami kontemplować gotyckie i barokowe kościoły, cenię sobie tygodniowe rekolekcje w milczeniu. Moim marzeniem jest jeszcze raz pojechać do Ziemi Świetej i piesza pielgrzymka z Polski do Santiago de Compostela. Koordynuję szkolną różę różańcową.

Język polski

Agnieszka Masna

Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim.
W naszym gimnazjum uczę od 2007 roku. Zależy mi, żeby moi uczniowie żyli z pasją, żeby chcieli i umieli korzystać z artystycznych osiągnięć ludzkości. Żeby wiedzieli, że kultura może służyć człowiekowi w jego życiu i wyborach, że mu towarzyszy, rozwija i bawi. Że na różne sposoby, od zawsze mówi o tych samych, ważnych sprawach...  
Prywatnie mam ośmioro dzieci, lubię zwiedzać - oglądać malarstwo i architekturę, odpoczywam podczas długich pieszych wycieczek. Kiedy tylko mogę, czytam. Moją największą pasją jest teatr.

Izabela Sawicka

Lubię muzykę i sporo słucham - obok czytania i spania, to moja najbardziej ulubiona czynność! Najchętniej słucham tego, co "ciężkie" i mocne, ale bywam też w filharmonii i uwielbiam Beethovena! 

Moją nieprzemijająca pasją jest jednak czytanie. Samą czynność czytania mam opanowaną wyśmienicie a przyjemność sprawiają mi książki z rozmaitych półek - od fantastyki po literaturę faktu, od humorystycznych opowieści po poważne dramaty, od utworów dla dzieci po mniej lub bardziej skomplikowane teksty naukowe... Bardzo lubię książki jako przedmioty - półki domowej biblioteki zajmują większość ścian w naszym mieszkaniu. 

Nie uprawiam żadnego sportu, ale staram się nie zasiedzieć na kanapie - najbardziej lubię chodzenie po górach, mam za sobą przejścia trudnych i bardzo trudnych tras, przyjemność sprawia mi zarówno chodzenie po lesie, jak i rozwijanie sporych prędkości podczas pieszych wędrówek szosami - to chyba pozostałość po harcerskich marszrutach (byłam na 14 obozach harcerskich); spośród "oglądanych" sportów to F1 (Formuła 1 - byłam na Grand Prix! widziałam "na żywo"!, jestem fanem ferrari), biegi narciarskie (Justyna Kowalczyk!), snooker, wieloetapowe zawody kolarskie; bardzo się cieszę też na igrzyska olimpijskie a w czasie rozgrywek o mistrzostwo Europy, Afryki lub świata w piłce nożnej można też mnie znaleźć przed telewizorem (w ogóle telewizor włączam, żeby oglądać sport, a poza tym prawie wcale). 

Nie umiem grać na żadnym instrumencie, ale jeśli muszę, to do ręki biorę gitarę. Ulubione miejsca na wyjazdy to góry i morze - na przykład Tatry i Jurata na Helu. Powiedzonko, maksyma życiowa? - nadużywam słów "wiesz" i "natomiast"; a maksyma - to "działać tak, żeby się potem tego przed sobą nie wstydzić". 

Jak spędzam wolny czas? - a co to jest "wolny czas"? Kiedy nie pracuję (a swoją pracę bardzo lubię), robię po prostu to, na co mam ochotę. Bardzo sobie cenię czas spędzany z rodziną, zwłaszcza teraz, kiedy mam małych synów.

Umiem posługiwać się wyrzynarką, potrafię zbudować wiele rzeczy (szafa, łóżko, ława...), lubię gotować.

Język angielski

Joanna Jedlińska

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Edukacja Początkowa zIMG0000 Reedukacją oraz Filologii Angielskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
w Warszawie. Od 20 lat pracuję jako nauczycielka, a od 13 lat jestem związana z tą szkołą. W trakcie lekcji, poza nauczaniem języka angielskiego, staram się przybliżyć uczniom problem rasizmu i innych uprzedzeń. Moim naczelnym celem jest przedstawić uczniom te aspekty kultury krajów anglojęzycznych, które uważam za wielkie osiągnięcia cywilizacyjne (m.in. demokracja, samorządność, walka o prawa człowieka). Z zamiłowaniem śpiewam amatorsko, a moją znajomość muzyki popularnej i rockowej wykorzystuję w nauczaniu. Uwielbiam książki i dobre kino. Moimi ulubionymi autorami są Gabriel Garcia Marquez, Olga Tokarczuk i Toni Morrison. Prowadzę w szkole Klub Łazików Teatralnych, który zrzesza miłośników teatru i organizuje wyjścia na spektakle dla rodzin, młodzieży i dorosłych. Wolny czas spędzam z rodziną.

Maria Bremer

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych. Ukończyłam Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczno – Metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego, Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii, a także studia podyplomowe Doradztwa Zawodowego. Zdobyłam także uprawnienia Pilota Wycieczek. Z naszą szkołą jestem związana od 1996 roku.
Bardzo lubię wyjazdy z młodzieżą, zwłaszcza spływy kajakowe. Na lekcjach języka angielskiego gram z uczniami w różne gry, które umilają nam szarą codzienność.

Prywatnie mam czworo dzieci, lubię sport – narty zjazdowe i biegowe, biegi na orientację, turystykę rowerową. Uwielbiam zwiedzać średniowieczne kościoły, zwłaszcza na Gotlandii. Czytam, chodzę po górach.

Język niemiecki

Ewa Podleśna-Kiefer

Moja przygoda z niemieckim zaczęła się bardzo, bardzo dawno temu, sama już nie pamiętam, kiedy dokładnie. Poznawałam ten język w szkole, na różnych uczelniach np. studiując germanistykę na Uniwersytecie w Krakowie, a potem w Trewirze - najstarszym mieście Niemiec. Najlepszą jednak szkołą była dla mnie praktyczna nauka języka w czasie mojego kilkuletniego pobytu w Niemczech. To bardzo ciekawe doświadczenie, mieszkać w jakimś kraju i nie być w nim jedynie turystą. Przyznam się, że jakaś odrobina tego „niemieckiego” życia tkwi we mnie tak głęboko, że raz na jakiś czas muszę wyjechać do znanych mi dźwięków, smaków, krajobrazów i odświeżyć moje wspomnienia, a jeśli po drodze uda mi się odwiedzić jakieś inne kraje, to nie da się ukryć, że jestem przeszczęśliwa. Uwielbiam podróżować dalej i bliżej, a przez spontaniczne wyjazdy nauczyłam się pakować moją walizkę w kilka minut.

Język francuski

Dorota Babled

Jestem nauczycielem języka francuskiego i już od kilku lat pracuję w tym gimnazjum. Kwalfikacje metodyczne zdobyłam w Kolegiumdorota Nauczycielskim UW, ale wiedzę o kulturze francuskiej posiadam z własnych doświadczeń  mojego 12 letniego pobytu w tym kraju i odbytych tam studiów. Moją  sympatią do Francji i krajów frankofońskich staram się zarazić również uczniów i chętnie podróżuję z nimi aby pokazać, że warto uczyć się języków obcych i poszerzać swoje horyzonty.  Pasjonuję się także “découpage”  i jest to druga domena , tym razem bardziej artystyczna, którą próbuję zainteresować uczniów.Cieszy mnie, że na warsztatach  rozwijamy gusta estetyczne, wymieniamy pomysły i wspólnie tworzymy przerabiając różne przedmioty.Od niedawna jestem też miłośniczką Ragdolli, gdyż moja 5 osobowa rodzina powiększyła się o pięknego kota tej rasy.

Matematyka

Barbara Mrzygłód-Labińska

Nazywam się Barbara, Barbara Mrzygłód - Labińska i mam licencję na nauczanie!
Co prawda w odróżnieniu od superagenta Jamesa Bonda moim narzędziem pracy nie jest pistolet Walter PPK, tylko tablica, kreda, cyrkiel, ekierka i tablice matematyczne, ale podobnie jak on, ja również codziennie walczę z przerażającym złem - złem niewiedzy.
Codziennie staram się, aby na moich lekcjach ci, którzy lubią i interesują się matematyką czuli się jak na filmie Hitchcocka, czyli aby już w pierwszej scenie był huragan, powódź i trzęsienie ziemi, a w następnych napięcie stopniowo rosło, a ci którzy nie pałają do niej specjalną atencją uświadomili sobie, że jest to nauka, która pomaga nam w codziennym życiu.
W naszym gimnazjum pracuję od 2004 roku, wcześniej przez ok.15 lat uczyłam matematyki w liceum. 
Ukończyłam wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku Zastosowania Matematyki.
Gdy już przestaję napychać głowy uczniów wiedzą, staram się miło spędzić czas, na tyle na ile pozwalają mi obowiązki rodzinne, czytając książki lub zapoznając się z dziełami z kręgu X muzy. Ponieważ człowiekowi do życia niezbędna jest woda, staram się również od czasu do czasu mieć z nią bliższy kontakt żeglując, nurkując lub po prostu wylegując się na plaży, a w zimie ślizgając się po „zamarzniętych falach” na snowboardzie.

Katarzyna Murzyn

Z fizyką związałam się trochę z ciekawości a trochę z przekory - jak czegoś nie rozumiesz to najlepiej to samemu dokładnie zbadać i zgłębić. Ikasia tak mając mnóstwo pytań i wątpliwości postanowiłam je wyjaśnić najpierw w liceum w klasie matematyczno-fizycznej a następnie na wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Z naszą szkołą związana jestem od 2002 roku. Uczę matematyki i fizyki. Zostało mi to przekazane w genach.
W wolnym czasie lubię rozwiązywać różne łamigłówki i krzyżówki lub dla odmiany trochę pomalować.

Fizyka

Katarzyna Murzyn

Geografia

Katarzyna Maleszak

Uwielbiam podróżować. Nieważne - blisko czy daleko...Ważne, by ruszyć przed siebie. Dlatego nauczanie geografii to dla mnie przede wszystkim pokazywania piękna i różnorodności naszej planety, wjo3 nadziei wzbudzenia w uczniach chęci jego poznawania. Osobiście i z plecakiem na plecach. Dlatego prowadzę w gimnazjum TurKoło, które dotarło aż do Rumunii!

A ja, w tęsknocie za Centralną Azją, planuję na rok przyszły podróż do Kirgistanu:)

Biologia

Katarzyna Maleszak

Jestem niepospolitym przedstawicielem pospolitego gatunku Homo sapiens. Ukończyłam Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
i DSC01715przez wiele lat zajmowałam się biologią wyczynową, popychając naukę polską do przodu. Zaowocowało to doktoratem z neurofizjologii. Kiedy Nagrodę Nobla dostał jednak ktoś inny - uznałam, że nauka została już wystarczająco przeze mnie popchnięta i postanowiłam wziąć się za popychanie oświaty... właśnie w Gimnazjum nr 2! Uczę biologii i informatyki. Uwielbiam pokazywać uczniom piękno świata
i opowiadać o nim. Prowadzę też koło turystyczne oraz informatyczne.
W zasadzie dobrze czuję się w każdym środowisku, czy to będą bagna, pustynie czy gęste bory. Żywię się głównie drobiem i owocami mango. W wolnych chwilach podróżuję - przejechałam na rowerze Skanię, 600 km wybrzeża i wzgórz Portugalii oraz bałtyckie wyspy, przeszłam dwukrotnie 400 km w drodze do Santiago de Compostela, stałam na brzegu morza, którego nie ma w Uzbekistanie, pochłaniam masę książek, kolekcjonuję banknoty świata, gotuję.

Chemia

Monika Mazur

Po ukończeniu Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego przygodę z chemią postanowiłam kontynuować w stolicy naszego kraju i podjęłam studia
doktoranckie na Politechnice Warszawskiej. Dały mi one możliwość rozwijania pasji, jaką jest dla mnie chemia. Jednak to praca z młodzieżą sprawia mi najwięcej
satysfakcji, dlatego też swoją przyszłość wiążę z nauczaniem, które jest moim powołaniem. Jako nauczyciel staram się dotrzeć do każdego ucznia, dostrzec w nim uzdolnienia i pokierować do twórczego rozwoju.
Jestem mieszanką entuzjazmu, pewności siebie i poszukiwania nowego.
Wolny czas w całości poświęcam rodzinie, w tym moim dwóm niestrudzonym urwisom.

Historia

Małgorzata Zielińska

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim. Ze szkołą jestem związana prawie od początku jej istnienia, od dwudziestu latObraz2 uczę historii. Lubię to robić! Najstarsi moi wychowankowie są już po studiach, mają własne dzieci - nadal utrzymujemy ze sobą kontakty.
Jestem osobą bardzo aktywną, lubię poznawać, zwiedzać nowe miejsca w Polsce i na świecie, gdy tylko mogę na wyprawy zabieram swoich uczniów. Z gimnazjalistami zwiedziłam już m.in. Lizbonę, Pragę, Budapeszt, Drezno, Gniew, Korsykę, Kraków, Lwów, Moskwę, Pelplin, Płock, Poznań, Puńsk, Sejny, Wilno, Wrocław i oczywiście Warszawę. Nie gotuję, za to uwielbiam czytać i fotografować nieznane zaułki Warszawy. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi, miedzy innymi z Bankiem Żywności, Szkołą Dialogu i Misjami Salezjańskimi w Afryce.

Adam Kowalik

Wiedza o społeczeństwie

Adam Kowalik

Urodziłem się w Puławach, ale prawie całość swojego życie spędziłem w Warszawie. Profile klas w liceum zmusiły mnie do wyboru między moimi dwiema ulubionymi dziedzinami wiedzy: historią i biologią. Wybrałem tę pierwszą i nie żałuję, a sentyment do nauk przyrodniczych rekompensuję sobie na studiach, zajmując się dziejami medycyny, głównie psychiatrii. Jestem absolwentem licencjackich studiów historycznych, lecz dalej kontynuuję naukę. Nie lekceważę żadnej dziedziny wiedzy o świecie, czym staram się zarażać swoich uczniów, zwracając uwagę, że życie społeczne to nie tylko polityka, lecz także wydarzenia kulturalne, religijne, sportowe czy naukowe. Jestem fanatycznym miłośnikiem X muzy, a do moich ulubionych twórców należą między innymi Stanley Kubrick, Carlos Saura i bracia Coenowie. Godzinami słucham jazzu marząc, że kiedyś przyjdzie mi nauczyć się gry na trąbce i perkusji. W wolnych chwilach lubię uprawiać warszawski „flanering” włócząc się po dzielnicach stolicy i odkrywając nieznane mi wcześniej zakamarki.

Informatyka

{slider-info}

Plastyka (historia sztuki)

Adam Kowalik

Muzyka

Dagna Sadkowska

Jestem skrzypaczką, absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, współzałożycielką i członkiem zespołu Kwartludium - kwartetu specjalizującego się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Dagna foto 3

 

Mam w swoim dorobku liczne wykonania i prawykonania dzieł współczesnych kompozytorów polskich i zagranicznych, m.in. Magdaleny Długosz, Wojciecha Ziemowita Zycha, Aleksandry Gryki, Laurenca Mossa, Salvatore Sciarino, Toshio Hosokawy, Aleksandra Lasonia, Jagody Szmytki, Wojciecha Blecharza i innych. 

 

Koncertowałam na takich festiwalach jak Festiwal Prawykonań w Katowicach, Warszawska Jesień (2003 - 2014), JazzFestiwal Muzyki Improwizowanej, Muzyczny Sejsmograf III, Laboratorium Muzyki Współczesnej, Ad Libitum, Audio Art, Ultra Shall i inne. 

 

Od kilku lat działam aktywnie na scenie muzyki improwizowanej. Występowałam z takimi kompozytorami, jak: John Edwards, LeQuaninh, John Tilbury, Axel Dorner,Thomas Lahn, DJLenar i inni.

 

Uczestniczyłam w organizowanych przez IAM  warsztatach i koncertach polsko- japońskich w Tokio i Osace. Jestem stypendystką programu stypendialnego „Młoda Polska" Ministra Kultury i Sztuki.

 

Od 15 lat działam aktywnie jako pedagog muzyczny. Jestem autorką „Internetowego zbioru zadań do muzyki współczesnej", który powstał dzięki środkom finansowym Miasta Stołecznego Warszawa. Stworzyłam autorski program zajęć muzykoterapeutycznych. Od kilku lat prowadzę warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży (Muzeum Literatury, Dom Pracy Twórczej w Wigrach, „Mała Warszawska Jesień", Instytut Teatralny, Targi Gazety Wyborczej).

 

Jestem autorką i współtwórcą projektu „Muzyczne Obrazy" dla uczniów gimnazjum, który realizowany jest we współpracy z Narodową Galerią Sztuki Zachęta i Gimnazjum nr 2 PR w Warszawie.

Wychowanie fizyczne

Justyna Dzięcioł

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin prowadzę zajęcia wychowaniajustynadz fizycznego.
Specyfika naszej szkoły pozwala mi wraz z Renatą Król, Marcinem Fidorem i Konradem Kądziołką na zachęcanie młodzieży do różnych form ruchu (gry zespołowe, jazda na łyżwach, pływanie i fitness) oraz do aktywnego i zdrowego stylu życia.

Ponadto jestem instruktorem pływania (i ratownikiem), czego konsekwencją jest prowadzenie obowiązkowych i dodatkowych zajęć z pływania w Szkole Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin i indywidualna praca z dziećmi na pływalni SGGW.
W ostatnich latach interesuje mnie także kolarstwo co zaowocowało paroma sukcesami w maratonach MTB.

Renata Król

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz wykwalifikowanymDSC07435 instruktorem narciarstwa zjazdowego, pilatesu
i nordic walking'u.
Obecnie moją pasją jest pilates a ulgę i wyciszenie zapewniają mi zajęcia z lepienia gliny. 

Dzięki mojemu Tato-Trenerowi już w wieku 8 lat wiedziałam jak rzucać oszczepem i odróżnić młot od kuli. W wieku 16 lat byłam 3-krotną medalistką Mistrzostw Polski w biegu przez płotki. Podczas 7 lat trenowania lekkoatletyki przebiegłam 6982 km. (tyle mniej więcej wynosi odległość z Warszawy do Nowego Jorku).

Ten maratoński spacer wykształcił we mnie ducha sportu, który żyje po dzień dzisiejszy, a wręcz ze zdwojoną siłą.  

Chciałabym swoją osobą zapoznać i jak najbardziej zachęcić młode pokolenie z takimi formami aktywności fizycznej jak fitness, pilates, yoga, nordic walking, narciarstwo zjazdowe oraz biegowe, a przede wszystkim przekazać mojego ducha zamiłowania do sportu. 

Pamiętajmy...  "Gdy ciało trenuje to głowa odpoczywa".

Marcin Fidor

Ukończyłem Studium Nauczycielskie oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 1993 roku pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca, instruktor nauczając pływania, we wszystkich typach szkół: Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum. Prowadzę zajęcia pozalekcyjne : SKS, gimnastyka korekcyjna, konkursy sportowe itp. Wraz z moimi uczniami biorę udział w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, na których zdobywam na szczeblu dzielnicowym i Warszawskim czołowe miejsca w piłce nożnej, koszykówce, tenisie stołowym.
Systematycznie uczestniczę w kursach doszkalających, konferencjach, spotkaniach pogłębiając tym samym wiedzę z zakresu kultury fizycznej, sportu oraz metodyki pracy z młodzieżą.
Jestem organizatorem wycieczek szkolnych, obozów sportowych, zielonych i białych szkół. Co roku w wakacje i ferie zimowe, pełnię funkcje wychowawcy, kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, jak również instruktora sportu i ratownika. Jestem nauczycielem wymagającym , stanowczym i lubianym przez uczniów.
Za swoją pracę wielokrotnie byłem nagradzany przez Dyrektorów Szkół oraz przez mokotowski Szkolny Związek Sportowy.
Interesuję się sportami wodnymi, turystyką, fotografiką, akwarystyką a przede wszystkim motocyklami.

Adami Zawiasa

Edukacja dla bezpieczeństwa

Marcin Fidor

PSYCHOLOG

Andrzej Miziołek

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna i osobowości. Posiadam certyfikat psychoterapeuty w programie terapii grupowej NEST – New Experience for Survivors of Trauma (Nowe doświadczenie dla osób dotkniętych traumą), ukończyłem także szkolenie uprawniające do prowadzenia treningów zastępowania agresji TZA-ART oraz cyklAndrzej Miziolek-225x300 szkoleniowy „Wprowadzenie do systemowej terapii rodzin”, prowadzony przez Bogdana de Barbaro. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej, uzyskany po ukończeniu czteroletniego szkolenia w tym zakresie.

Poczynając od roku 2004 pracowałem z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w wielu ośrodkach, między innymi w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej, na oddziale dziennym nerwic i oddziale odwykowym, w dwóch świetlicach socjoterapeutycznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Gniazdo”,  w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Rodzinie Stowarzyszenia „Aslan” prowadząc psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży, terapię grupową, konsultacje i warsztaty, a także obozy terapeutyczne.

Aktualnie oprócz pracy w szkole jako psycholog prowadzę terapię indywidualną i grupową w Ośrodku Psychoterapii "Konsonans" oraz w Ośrodku Psychoterapii "Aleje". Prowadzę także konsultacje w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko - Praskiej.

Jestem żonaty, mam troje dzieci. Moją pasją są wędrówki w wysokich Tatrach, dobre książki i gry. Prowadzę też amatorski zespół muzyczny - gram na gitarze klasycznej.

REEDUKACJA

Magdalena Szwalgin

ADMINISTRACJA

Księgowy: Szymon Pamrów

Sekretariat: Katarzyna Maleszak

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo