Nasza szkoła bierze udział w akcji Warto Odkręcać.zakrętki

Ma ona na celu zapewnienie środków na rehabilitację dzieci niesłyszących i z wadami sprzężonymi. Aby zapewnić im systematyczną i stałą rehabilitację potrzebne są odpowiednie środki finansowe. Pomożemy zrealizować ten cel poprzez stałe zbieranie zakrętek. Co może zdziałać jedna plastikowa zakrętka? Nic, ale kilka ton to już pokaźna ilość i kwota na rehabilitację. Podobnie jest z liczbą zbierających osób: jedna osoba zbiera średnio kilkanaście kilogramów rocznie. Dlatego potrzeba kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy osób żeby akcja odniosła sukces. Żeby zapewnić rehabilitację każdemu dziecku.

Warto odkręcać, bo każde 3-5 zakrętek to 1 grosz na rehabilitację dzieci.
Warto odkręcać, bo każdy kilogram zakrętek to dla nas kolejna złotówka na rehabilitację dzieci.
Warto odkręcać, bo każde 50 kg zakrętek to dla nas 1 godzina rehabilitacji, która daje dziecku szansę prawidłowego funkcjonowania na co dzień.
Warto odkręcać, bo pomagasz środowisku: zebrane zakrętki nie będą zanieczyszczały środowiska.

Odkręcaj! Zbieraj! Pomóż dzieciom usłyszeć świat!

Wszelkie pytanie kierujcie do mnie - Urszula Sadkowska-Petryszyn.